Sedlec - Logo

12.3. 2023

Svatá zpověď je možná vždy přibližně půl hodiny před večerní mší svatou v Sedlci. Po předchozí domluvě také v jiném termínu.

Pobožnost křížové cesty se bude konat ve středu v Malíně, v sobotu v Sedlci a v neděli v Církvici, vždy půl hodiny před plánovaným začátkem mše sv. V Záboří bude křížová cesta v pátek od 16 hodin.

Adorace se uskuteční v úterý od 16:15 v Sedlci. Skončí krátce před plánovaným začátkem mše svaté.

Náboženství pro dospělé bude ve čtvrtek od 18:30 v infocentru.

Postní duchovní obnova začne v sobotu 18. března ve 13 hodin ve farním infocentru. V 15:30 bude v kapli katedrály následovat kající bohoslužba s příležitostí ke sv. zpovědi. V 16:30 začne pobožnost křížové cesty a od 17 hodin mše svatá. Zúčastnit se samozřejmě můžete celého programu i pouze jeho jednotlivých částí.

Misijní koláč se uskuteční v neděli 19. března. Chcete-li se zapojit, hlaste se u Ludmily Cinerové nebo Marie Teplé.

Školní mše svatá bude slavena v pátek 17. března od 10 hodin v klášterním kostele. Srdečně zveme.

Sbírka na Rohitha a Jayafuelu, děti adoptované farností proběhne v neděli 26. března. Připomínám, že odesíláme 6.500,- na jedno dítě.

Postní duchovní obnova mládeže proběhne v sobotu 25. března na arciděkanství. Začátek je v 9:30 hodin. Více na plakátech.

Vernisáž výstavy obrazů Tam a zase zpátky do krajin za mysl autorky Mirky Lipertové proběhne v pátek 17. března od 18 hodin v katedrále. Srdečně zveme.

Srdečně zveme na Jarní rovnodennost v sedlecké katedrále, která proběhne v pondělí 20. března v 16:30 hodin. Více na plakátech.

Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie, což je doporučený svátek, budeme slavit v pondělí 20. března od 18 hodin v Malíně.

Sbírka minulé neděle 2.772 korun. Všem dárcům děkuji.

Národní pochod pro život proběhne v sobotu 15. dubna v Praze. Přihlaste se ještě dnes na http://pochodprozivot.cz. Pomůžete nám tak vše lépe organizačně připravit.

Pavel Tobek